Cangzhou Zhaoli İthalat ve İhracat Ticaret A.Ş., LTD

Sınırsız Hizmet!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD.

iyi kalite Oluklu Mukavva Makinası satış için
iyi kalite Oluklu Mukavva Makinası satış için
Ben sohbet şimdi

Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD.

1 2 3 4 5 6 7
şirketResimler.title0 şirketResimler.title1 şirketResimler.title2 şirketResimler.title3 şirketResimler.title4 şirketResimler.title5 şirketResimler.title6
manager office communication technic office

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Zhaoli
Yıllık satış : 3,000,000-5,000,000
Yıl kurulan : 2013
İhracat p.c : 80% - 90%

Cangzhou Zhaoli İthalat ve İhracat Ticaret A.Ş. ithalat ve ihracat satış departmanı ve iki makine imalat fabrikasından oluşan yeni bir şirkettir. Iki dizi ürün üretiminde uzmanlaşmış, ana ürün bir tür "Taobao karton şekillendirme makinesi, Taobao karton baskı planya makinesi, otomatik çoklu bıçak dilme makinesi, otomatik bölme kurulu assembler makinesi, otomatik bölüm kurulu makine" vb küçük karton ambalaj; diğer ana ürün tipi flekso yazıcı kesici kalıp kesici makinesi, klasör gluer mahine, laminasyon makinesi, oluklu mukavva üretim hattı vb gibi tranditional karton makineleri gibi, şu anda ürünlerimiz sadece yurtiçi değil, aynı zamanda Avrupa'ya satış Birlik, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Rusya, Güney Afrika ve diğer ülkeler ve bölgeler.

Cangzhou Zhaoli Karton Makinaları Co, Ltd Ondokuzlu karton baskı makinesi için "Taobao karton uzmanlaşmış makine ciddi ve otomatik bölme kurulu assembler makine ciddi" araştırma ve geliştirme için kurulmuştur, bu ilerleme ve üretim güvenilirliği konusunda her teknolojiye tam oyun verir, böylece biz Oluklu mukavva yapım makineleri alanında lider konum. Tüm makinelerimiz, her bir yapı ünitesini bitirmek için işleme merkezinde gelişmiş lazer kesme tekniğini benimsiyor, makinelerimiz, kartonları yapmak zor olsa bile, benzersiz teknolojimizi kullanabilir.

Firmamız müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapacak ve yeni inovasyon, geliştirme ve mükemmel satış sonrası hizmet ile yeni ve eski müşterilere bolca tazminat getirecektir.

İletişim bilgileri
Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD.

İlgili kişi: Ms. Dara

Tel: 86-317-7800877

Faks: 86-0317-7800977

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)