Cangzhou Zhaoli İthalat ve İhracat Ticaret A.Ş., LTD

Sınırsız Hizmet!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD. Fabrika turu

iyi kalite Oluklu Mukavva Makinası satış için
iyi kalite Oluklu Mukavva Makinası satış için
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD. Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD. Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD. Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD. Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD. Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD. Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD. Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD. Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD.

 • Üretim hattı

  Firmamız 2013 yılında kuruldu, selefi 18 yıl üretim experence ile 2000 yılında kurulan Cangzhou Baoli Karton Makina CO.

  Şu anda, farklı makineler için iki üretim fabrikası ve satın alma departmanı, üretim departmanı, teknik departman, denetim departmanı, satış departmanı vb., 30'dan fazla kişi var ve 4000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Çalışma verimini ve ürün kalitesini iyileştirmek için mükemmel yönetim mekanizması.

  Firmamızın ürettiği makineler, üretim kalitesi performansının sağlanması için sıkı bir üretim sürecine, profesyonel teknik personele, hassas üretim ekipmanlarına, gelişmiş tespit araçlarına, sağlam bir temele sahiptir.

 • OEM / ODM

  Üretimden önce , şartname, güvenlik vb. Dahil olmak üzere tüm ilgili detayları teyit edeceğiz ve tüm gereksinimlerin makul bir şekilde karşılanabileceğini garanti etmek için makine yapısı için çizim yapacağız.

  Üretim döneminde, makine üretiminde her aşamada profesyonel kişi sorumludur. Döküm, süreç, montajcı, hata ayıklama, vb.

  Ve yüklemeden önce, satış yöneticimiz her öğenin gereksinimleri karşıladığından emin olmak için müşterinin gereksinimlerine göre makineyi tekrar kontrol edecektir.


  Bizden makineler sipariş etmek için kolay ve güvenli hissedebilirsiniz!

 • Ar-Ge
  Farklı makineler için profesyonel mühendislerimiz var, müşterinin gereksinimi, performansı, vb. Için gereksinimleri varsa, mühendisimiz standart makinenin temelinde müşteri ihtiyaçlarına göre makul değişiklikler yapabilir.

  Müşterilerden memnun kalmanın , kalite ve umutlu olmasını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz .

İletişim bilgileri
Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD.

İlgili kişi: Ms. Dara

Tel: 86-317-7800877

Faks: 86-0317-7800977

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)